גופי תאורה חסכוניים למשרדים

Home » גופי תאורה חסכוניים למשרדים

גופי תאורה חסכוניים למשרדים

גופי תאורה חסכוניים למשרדים

תאורה במשרד היא אחת האלמנטים החשובים לרווחת העובדים ומאפשרת להם לעבוד בצורה נינוחה. זוהי הסיבה שכיום בעלי עסקים מזמינים את שירותיו של יועץ תאורה כחלק מתכנון ועיצוב המשרד, כאשר בין היתר הם מתמקדים גם בשילוב גופי תאורה חסכוניים למשרדים שיאפשרו להם לחסוך בעלויות החשמל במשרד.

חשיבות בחירת עוצמת התאורה

לעוצמת התאורה יש חשיבות  רבה, כמו גם לגוון האור הנבחר שיכול להשפיע פלאים על האווירה במשרד, כמו גם על הראות של העובדים כאשר הם נמצאים שעות רבות מול המחשב. ישנם גוונים שונים של תאורה, החל מתאורה בגוון צהוב ועד תאורה בגוון לבן, וכלן יש צורך לבחור בגוון האור המתאים לאופי העבודה במקום. יועץ תאורה המתמחה בתחום זה יוכל לסייע בבחירת הגוון המדויק לאופי המקום.

שילוב כמה גופי תאורה בחלל

כיום ברוב המשרדים עובדים בשיטת אופן ספייס, שיטה שבה עובדים יושבים יחד בחלל גדול ועובדים מול מחשבים. במקרה זה ישנה חשיבות לבחירת כמה וכמה גופי תאורה המתאימים לאופי המקום, כאשר לכל עובד יהיה את עוצמת האור הדרושה לראות טובה בעת עבודתו. כדי להפיק את מרב האור בחלל, יש צורך לשלב כמה סוגי גופי תאורה בחלל המשרד, כך למשל תאורת אווירה בחללים גדולים, תאורת יופי כגון גופי תאורה נופלים, צמודי תקרה או צמודי קיר וכך הלאה. שילוב מספר גופי תאורה תורמים רבות גם לעיצוב החלל, הרי תאורה היא חלק בלתי נפרד מהנראות הכללית של המשרד ובאפשרותה להעניק לו מראה ביתי וחמים.

שילוב גופי תאורה חסכוניים למשרדים

תאורה לרוב דולקת שעות רבות במשרד, וכידוע חשבון החשמל תופח ונעשה חלק מרכזי מעלויות השוטפות במשרד, ולכן יש צורך לשים דגש על בחירת גופי תאורה חסכוניים שיאפשרו לקזז בעלויות החשמל במשרד. בעבר היינו עושים שימוש בתאורת ניאון שהייתה יקרה מאוד מבחינת תחזוקה וצריכת החשמל, אך כיום את תאורת הניאון וסוגי תאורה נוספים מחליפה בגאווה תאורת הלד הנחשבת לתאורה חסכונית מאוד מבחינת עלויות ומבחינת תחזוקה. רק לצורך ההשוואה, תאורת לד יכולה לחסוך כ- 60% מצריכת החשמל, שזהו חיסכון גדול.

פרמטר נוסף שהופך את תאורת הלד לחסכונית ואטרקטיבית למשרדים הוא שעות ההארה של תאורת הלד שיכול להגיע למאות שעות יותר ביחס לתאורה רגילה. דבר נוסף, כאשר תאורת הלד ‘שובקת חיים’, היא אינה נכבית לגמרי, אלא עוצמתה נעשית פחות חזקה, כך שהמקום אינו נחשך לגמרי בתום שעות ההארה שלה.

לסיום, בחירת גופי תאורה חסכוניים למשרדים היא לא עניין של מה בכך, במיוחד כאשר מדובר על חללים גדולים במיוחד כמו משרדים, מפעלים, מסעדות וכו’. מסיבה זו, מומלץ מאוד להיעזר ביועץ תאורה שיכול לסייע בכל הקשור להתאמת התאורה באופן מדויק לחלל וגם לסייע בכל הקשור לעיצוב החלל בעזרת גופי תאורה מעוצבים.

2019-03-04T07:36:37+00:00