חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

Home » חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

עולם התאורה שינה את פניו בשנים האחרונות ואל המגרש נכנסים זה אחר זה חידושים ומגמות המאפשרים לנו לעטר את ביתנו בגופי תאורה מרשימים שיפיחו אור בחלל.
גם עניין סוגי הנורות השתנה ללא הכר, במיוחד עם כניסתה של תאורת הלד שכבשה באלגנטיות המאופיינת לה את עולם התאורה.
החידושים בתחום מאפשרים לנו ליהנות משני עולמות; גם משדרוג החלל וגם מנורות חסכוניות בחשמל המפיצות אור עוצמתי, אך האתגר הגדול הוא בהחלט בחירה נכונה של גופי התאורה והתאמתם בצורה נכונה לחלל הבית.

עיצוב תאורה מינימליסטית בשילוב לד

אחד הטרנדים הבולטים הם תאורת מינימליסטית, במיוחד באזורים המעוצבים בצורה מודרנית, שאז התאורה צריכה להיות “חבויה” ולא בולטת, כזאת עם מראה סולידי שכמעט אינו נראה, רק גוף קטן המפיץ אור ממוקד. שילוב תאורה זו מתאים ליד קונסולות, במבואת הכניסה, במסדרון ובחללים סולידיים. טכנולוגיית הלד הקסומה מאפשרת עיצוב תאורה עדין ויכולת ליצור דפוסי עיצוב נקיים, כל זאת תוך חסכון משמעותי באנרגיה.

חוזרים לעיצובים ישנים וטובים עם טוויסט

אחת במגנות החדשות בתחום עיצוב תאורה היא החזרה למראה הישן של פעם, עם גופי תאורה בולטים ומרכזיים המשתלבים נהדר עם העיצובים המודרניים החדשים. מה שמעניין בתאורה המודרנית של פעם הוא האיכויות אייקוניות ונצחיות של גופי התאורה הללו שפשוט נעלמו מהאופק, כך תוכלו ליצור בידול בעיצוב ולקבל חללים מעוצבים בטוב טעם עם טוויסט מיוחד שלא רואים בכל מקום.

גופי תאורת פנים מזהב

גוון הזהב והנחושת חזרו לאופנת העיצוב ובגדול, והם מביאים נראות בולטת ומיוחדת המקנה מראה של ארמון מלוכה באירופה. גוון הזהב בגוף תאורה מרשים בחלל הסלון מעניק עומק, חמימות וגוונים שמעוררים את הדמיון. אפשר כמובן לשלב גם גווני מתכות אחרות כמו ברונזה, כסף, נחושת ועוד. גוונים אלה יקנו לחלל נראות מלכותית עם טאץ’ חמים המתבקש בעיצובים המודרניים.

חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

חדשנות ועיצוב בתאורת פנים

שילוב תאורה תעשייתית

שילוב תאורת פנים במראה תעשייתי כבש לגמרי את עולם העיצוב, וניתן לומר שהוא גם לא יעלם בקרוב. גופי התאורה התעשייתיים יהיו לרוב בגוון מתכת המדמה מפעל תעשייתי ישן, כאשר הכל סביב מעוצב במראה מודרני מיוחד. השילוב הוא ללא ספק מיוחד.

2018-03-30T06:23:03+00:00