יועץ תאורה לתאורת חוץ

Home » יועץ תאורה לתאורת חוץ

יועץ תאורה לתאורת חוץ

יועץ תאורה לתאורת חוץ

כיום רבים נעזרים בשירותיו של יועץ תאורה אשר תפקידו לתכנן את פיזור האור בחלל בצורה מיטבית. כמו כן, יועץ תאורה יוכל לסייע בעיצוב חללים על ידי שילוב גופי תאורה מתאימים שיקנו לחלל גם פיזור או מיטבי וגם עיצוב מיוחד המתאים לעידן המודרני. מלבד זאת, ישנה חשיבות רבה לבחירת גופי תאורה חסכוניים וירוקים, כאלה שגם חוסכים בעלויות החשמל וגם גופי תאורה המחזיקים זמן רב יותר שאף נתון זה חוסך בעלויות. אם כך, לא פלא שכיום רבים משלבים יועץ תאורה כבר בשלב התכנון הראשוני.

יועץ תאורה,תאורת-חוץ

יועץתאורה,תאורת-חוץ

משנה לשנה נושא תכנון התאורה הולך ומתקדם, הן בסקטור הפרטי והן בסקטור העסקי. אנשים רבים מבינים שתכנון ועיצוב תאורה נחוצים לקבלת פיזור אור מיטבי בחלל, כמו גם ליצירת האווירה הרצויה בכל חלל ובכל פינה.
כאשר מדובר על משרדים, מפעלים ואף תאורת רחוב, הדבר חשוב פי כמה וכמה, משום שמקומות אלה גדולים וזקוקים לתאורה מדויקת שתאפשר לאנשים הנמצאים במקום לקבל את עוצמת התאורה הדרושה לעבודתם.

מי נעזר בשירותיו של יועץ תאורה?

אנשים פרטיים – לא משנה אם מדובר על תאורת פנים או תאורת חוץ, יועץ תאורה יוכל להעניק מענה מתאים לשילוב עוצמת תאורה וגופי תאורה מעוצבים המתאימים לאופי החלל והשימוש בו. לרוב, משלבים יועץ תאורה כבר בשלב התכנון האדריכלי, על מנת להכין את התשתיות המתאימות לתאורה, כך ניתן יהיה למנוע קידוחים לצורך הכנת תשתיות. יועץ תאורה יוכל לשלב תאורת חוץ מתאימה בגינה כדי ליצור אווירה מרגיעה וגם לשלב תאורה נכונה בחדרים הפנימיים, במסדרונות, בחלל הסלון והמטבח ובכלל בכל מקום.

מפעלים – עיצוב מפעלים בעידן של היום רחוק מהעיצובים שהיו בעבר, וכיום מפעלים רבים משקיעים בתכנון תאורה נכון על מנת לספק לעובדים נראות טובה כאשר הם עובדים מול מכונות מורכבות ופסי ייצור. במפעלים ישנה חשיבות רבה גם לפיזור נכון של האור בחללים הדרושים, על מנת לספק תאורה ממוקדת בכל חלל, כמו גם לבחירת גופי תאורה חסכוניים שיכולו לחסוך בהוצאות החשמל. לרוב משלבים תאורת לד במקומות אלה הנחשבת לתאורה חסכונית ועוצמתית.

רשויות מקומיות – כיום רשויות ועיריות נעזרים בשירותיו של יועץ תאורה על מנת לתכנון בצורה נכונה תאורת רחוב, תאורת כבישים ותאורה בפארקים ובמבנים ציבוריים. השירות יכול להיות נהדר גם בהחלפת התאורה הקיים, כיוון שכיום ישנה תאורה חסכונית המבוססת על תאורת לד החוסכת רבות בעלויות החשמל. יועץ תאורה יסייע בבחירת גופי תאורה מעוצבים המתאימים לאופי הרחוב וגם בבחירת נורות חסכוניות ועוצמתיות.

בעלי מרכזים מסחריים – מרכזים מסחריים וקניונים דורשים תאורה ממוקדת המתאימה לאופי החלל, הן לשעות היום והן לשעות הלילה. דווקא במקומות אלה התאורה דולקת שעות רבות, כך שישנה חשיבות רבה לבחירת גופי תאורה שיתאימו לעיצוב החלל וגם נורות המתאימות בקפידה לשימוש הדרוש וכזאת שתחסוך בעלויות החשמל.

2018-08-10T07:59:47+00:00