מהו תפקידו של יועץ תאורה?

Home » מהו תפקידו של יועץ תאורה?

מהו תפקידו של יועץ תאורה?

מהו תפקידו של יועץ תאורה?

באופן כללי תפקידו של יועץ בכל תחום הוא לספק מידע במגוון סקטורים, כדי לאפשר ללקוחותיו לבחור את הטוב ביותר עבורם. בהקשר לתאורה, יועץ תאורה יוכל לסייע בבחירת עוצמת האור בכל חלל ולפזר אותו באופן אחיד ומעוצב על פי הצרכים האישיים של העסק.
כמו כן, בתהליך הייעוץ, יועץ התאורה יסייע לדיירים לבחור את סוגי התאורה הנדרשים בדגש על בחירת תאורה חסכונית וירוקה היעילה לחסכון בהוצאות החשמל. שירותיו של יועץ תאורה מתאימים לכל מי שנמצא בתהליך שיפוץ ובנייה מחדש וגם לסקטור העסקי כגון; בעלי משרדים, אדריכלים, אדריכלי נוף לצורך התאמת התאורה לשטחים פתוחים, ליזמים הבונים מבנים ציבוריים שונים ובכל מקום שבו נדרש התקנת תאורה ממוקדת ומקצועית.

יועץ תאורה

יועץ תאורה

יועץ תאורה יוכל לסייע לכם בתחומים הבאים:

בחירה נכונה של מותג תאורה

יש לא מעט חברות ומותגים המציעים גופי תאורה ומנורות מסוגים שונים, ולכן יועץ תאורה יוכל לסייע לכם לבחור תאורה של חברה אמינה והמתאימה ביותר לאופי והשימוש בחלל הדרוש.

בחינת השטח והתאמת התאורה

יועץ תאורה יגיע לחלל הדרוש ויבחן את כמות האור הנכנסת לחלל מבחוץ ויידע לשלב גופי תאורה מתאימים על פי גודל החלל ועל פי השימוש הנעשה בו.

מיקום התשתיות

יועץ תאורה יוכל לייעץ עבור בעלי הבית היכן למקם את תשתיות החשמל עוד בשלב תכנון המבנה, כך שבשלב מתקדם יותר הוא יוכל להשתלב ביתר קלות בהתקנת גופי התאורה על פי התכנון שהוגדר מראש. כמו כן, יועץ התאורה יוכל לסייע לכם לבחור את עיצוב גופי התאורה בהתאם לקו העיצוב של החלל.

השגת האווירה הרצויה בחלל

לתאורה יש עוצמה רבה על החלל ויכולה להפוך כל חלל משמים למלא חיים ומואר, ולכן יועץ תאורה יוכל לסייע לכם לבחור את גופי התאורה שיקנו את האווירה הרצויה בכל חלל, עם אפשרות שילוב כמה גופי תאורה ועוצמות אור שונות כדי לקבל חלל מואר ומעוצב בקפידה.

2018-06-19T12:18:30+00:00