תאורה תעשייתית

Home » תאורה תעשייתית

תאורה תעשייתית

תאורה תעשייתית

תאורה תעשייתית הינה מגוונת ומכילה מגוון רב של גופי תאורה ממוקדים ומעוצבים המתאימים לאופי השטח  הדרוש לצורך הארת שטחים נרחבים. את התאורה התעשייתית ניתן למצוא במגוון מקומות כגון -שטחים מסחריים, גינות ופארקים ציבוריים, מגרשי חנייה, תחנות דלק, מרכזים מסחריים, מוסכים, אולמות ספורט ועוד מיני רבים.
גופי תאורה אלה הינם מאסיביים ביחס לגופי התאורה הביתיים או תאורת הרחוב המוכרת, כיוון שהם יכילו עוצמת אור חזקה במיוחד לצד חיסכון באנרגיה – שהוא פרמטר חשוב גם בתאורה ביתית, וקל וחומר כאשר מדובר בעוצמה גבוהה יותר.

תפקיד התאורה התעשייתית

התפקיד העיקרי של תאורה תעשייתית  הוא לספק לחלל הדרוש מקסימום אור במינימום אנרגיה, כאשר שילוב זה נעשה על ידי נורות עוצמתיות ומאסיביות המכילות מנגנון אקולוגי ייעודי המונע צריכה מוגברת של חשמל. מלבד שטחים פתוחים כגון פארקים ומרכזים מסחריים, תאורה תעשייתית מתאימה גם למקומות סגורים הדורשים עוצמת אור הזהה לעוצמה הנצרכת בשטחים פתוחים כגון – במחסנים, מרכזי לוגיסטיקה וחברות פרטיות או ציבוריות אשר זקוקים לגופי תאורה תעשייתיים. מכיוון שתאורה תעשייתית מכילה עוצמה כה חזקה, היא נהפכת לפריט דומיננטי בחלל הנותן רושם מצוין שיכול להשפיע על נראות החלל, ולכן חברות רבות יכולות לנצל את יכולות התאורה לצורך שיפור הסגנון העיצובי של החלל וכך להבטיח נראות עוצמתית עבור החלל הדרוש.

אווירה ייחודית המשפרת את החוויה בחלל

גופי תאורה אנו לא מחליפים לעיתים קרובות, ולכן כאשר מבצעים זאת יש לתת דגש לפן העיצובי שיכול להעניק לכל חלל אווירה מיוחדת. ההשקעה בבחירה נכונה של תאורה תוכל להפוך כל חלל למרשים, כמו גם לשפר את המציאות המוכרת של מחסנים חשוכים ולהפיח בהם אור מיוחד שיקנה לעובדים, לספקים וגם לקוחות ליהנות מחוויית שהייה נוחה יותר בחלל הדרוש.

לבחור נכון גופי תאורה תעשייתיים

בבואנו לבחור גופי תאורה תעשייתיים, עלינו להקפיד על כמה פרמטרים חשובים; ראשית עלנו לבצע תכנון עיצובי של התאורה במטרה להאיר שטחים ספציפיים או את כל החלל בתאורה מרשימה ויפה, עלינו לעמוד בתקציב הדרוש לצורך המשימה ולחסוך בעלויות החשמל בעזרת בחירת גופי תאורה חסכוניים במיוחד. כמו כן עלינו לשים דגש על מציאת פתרון אסתטי ודקורטיבי לחלל במטרה לקבל את האפקט הרצוי.

2017-08-31T15:15:37+00:00