תאורת חוץ מוגנת מים

Home » תאורת חוץ מוגנת מים

תאורת חוץ מוגנת מים

תאורת חוץ היא אחת האלמנטים החיוניים לגינות ציבוריות, הרי היא זאת שיכולה להפוך כל גינה סטנדרטית לגינה יוקרתית ומלאת חיים.
תודות לטכנולוגיה המתקדמת בתחום התאורה, ניתן למצוא מגוון רב של סוגים, צבעים ועוצמות תאורה,
כאשר לכל תאורה יש ייעוד משלה ומאפשרת להפוך את הגינה לקסומה יותר.
בין היתר, ניתן למצוא בשוק זה תאורת חוץ מוגנת מים שניתן לשלב בקלות בבריכות נוי, מזרקות, בתוך העציצים ובמקומות נוספים החשופים לפגעי מים.

מהי תאורת חוץ מוגנת מים?

תאורת חוץ מוגנת מים היא תאורה אטומה לגמרי המאפשרת את הכנסתה לכל מקום שנרצה מבלי לחשוש, אם זה לבריכות שחייה מרשימות,
לתוך בריכות נוי, מזרקות מים, במקום הסמוך להשקיה ועוד. למעשה, התאורה אטומה לגמרי ולא חודר אליה כלל מים,
מה שמאפשר ליהנות מתאורה מרשימה בכל מקום בגינה. את תאורה זו יש לבחור בצורה מקצועית ונכונה על מנת שהיא תוכל להאיר את המקומות הרצויים ללא כל חשש.

כיצד בוחרים תאורת חוץ מוגנת מים ועל מה חשוב לשים דגש?

בחרו רק תאורה ממותג מוכר – חשוב מאוד לבחור בתאורה של חברות מוכרות, מה שיאפשר לכם להיות בטוחים כי בצעתם את הבחירה הטובה ביותר. לצורך בחירה נכונה, תוכלו להתייעץ עם יועץ תאורה המכיר היטב את כל סוגי התאורה והעוצמות ויוכל לכוון אתכם לבחירה הנכונה.

תאורה לד – תאורת לד נחשבת לחסכונית וטובה, לא רק בגלל החיסכון בחשמל, אלא גם בגלל שהיא נשמרת לזמן רב יותר, מה שיאפשר לכם להחליף תאורה בתדירות נמוכה יותר. במקרה של תאורה מוגנת מים המותקנת בבריכות שחייה או בריכות נוי הדבר קריטי, משום שהחלפת הנורה היא אינה פשוטה.

להיעזר בבעל מקצוע – תכנון ועיצוב תאורת חוץ הם לא עניין של מה בכך ודורשים יד מקצועית שתוכל ללוות את התהליך בצורה נכונה, ולכן מומלץ להיעזר במעצב או ביועץ תאורה המכיר היטב את התחום. בעל המקצוע יוכל לסייע לכם להתאים את התאורה הרצויה בכל מקום בחלל הגינה, אם זו תאורה למתחם הישיבה, לבריכה, תאורה המריאה שבילים, צמחים, מזרקות, בריכות נוי ועוד.

2018-05-29T17:55:20+00:00