תאורת רחוב לד

Home » תאורת רחוב לד

תאורת רחוב לד

תאורת רחוב לד

אור הוא אלמנט מרגיע המשמש אותנו רבות בשגרת היום יום, אם זה בבית הפרטי שלנו, במשרד, במקומות בהם אנו מבקרים וגם לצורך תאורת רחוב.
את תאורת הרחוב אנו פוגשים כמעט בכל מקום אם זה ברחובות, פארקים, כבישים מרכזיים ובכלל לא ניתן לדמיין כיצד הרחוב ייראה ללא תאורה בשעות הלילה.
תאורת לד מוכרת כבר כמה שנים טובות, אך רק בשנים האחרונות היא הגיע גם לתאורת רחוב.
עם פריצת הטכנולוגיה וכניסתה של תאורת הלד, רשויות מקומיות בצעו מעבר לנורות לד
בשל היתרונות הרבים שתאורה זו מספקת, הן מבחינת עוצמה, פיזור אור והן מבחינת חיסכון כספי גדול העומד על אלפי שקלים בשנה.

האפשרויות לשילוב תאורת רחוב לד

היתרונות של תאורת לד ברורה לכולם, אך חשוב להבין כי כיום יש כמה אופציות לשילוב התאורה ברחובות. בשכונות חדשות או בפרויקטים חדשים, רשויות מקומיות כבר מתקינות תאורת לד לגוף התאורה המעוצב. אך גם כאן יש צורך לבצע בחירה מושכלת, כלומר לבחור נורות לד איכותיות עם  עוצמות הארה ופיזור שונות המתאימות לאופי הרחוב וגודל המקום אותו עליהן להאיר. כמו כן, במקומות אחרים, רשויות מקומיות זו אחר זו מחליפות את הנורות המסורתיות כגון את  נורת הנל”ג או הכספית – שאלה נורות שהיה פופולריות בעבר, אך ללא ספק תאורת רחוב לד היא המובילה מבין כולם בשל יתרונותיה הרבים.

היתרונות הרבים של תאורת לד

נורות לד המיועדות לתאורת רחוב פותחה במיוחד עבור מזג האוויר הים תיכוני בארצנו, אם זה לשמש חזקה או לגשמים, כמו גם היא מתאימה במיוחד לקפיצות המתח ברשת החשמל בארץ. מעבר לכך, תאורת לד חסכונית מאוד בצריכת החשמל. רק לסבר את האוזן מדובר על חיסכון של כ 60 אחוז מצריכת נורת נל”ג  או נורות הכספית המסורתיות. החיסכון בא לידי ביטוי גם באורך חייה של הנורה, הרי היא מחזיקה זמן רב יותר, כך שאין צורך להחליפה בתדירות גבוהה. שעות הארה של תאורת רחוב  לד  עולות על 50,000 שעות. מדובר בזמן ארוך יותר ביחס לנורות אחרות. דבר נוסף, לאחר 50,000 שעות הארה הנורה אינה נשרפת, אלא נחלשת מהעוצמה הרגילה שלה.

 

2018-02-28T15:52:32+00:00